برگشت زدن چک‌ بازاریان استان چهارمحال و بحتیاری ممنوع

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: بانک‌ها براساس مصوبات ستاد ملی کرونا از برگشت چک‌ کسبه و بازاریان استان خودداری کنند.

به گزارش «نبض‌بانک»؛  اقبال عباسی صبح امروز در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا گفت: مصوبات ستاد ملی کرونا قانون است و باید اجرا شود لذا بانک‌ها نیز باید براساس این مصوبات عمل و از برگشت چک‌ کسبه و بازاریان خودداری کنند، در غیر این صورت تخلف محسوب می‌شود.

وی افزود: در تعطیلات عید فطر سفر فارغ از رنگ‌بندی شهرستان‌ها ممنوع است و دستگاه‌های خدمات‌رسان ضروری با 50 درصد ظرفیت فعال و مابقی دستگا‌ه‌های اجرایی با یک‌سوم ظرفیت دورکاری فعال خواهند بود.

استاندار چهارمحال و بختیاری بیان کرد: اماکن گردشگری، تفریحی و توریستی استان در ایام تعطیل عید فطر هیچ‌ گونه خدماتی ارائه نمی‌دهند اما فرمانداری‌ها، بخشداری‌ها و کمیته‌های انتخاباتی مستثنا از مصوبه ستاد کرونا هستند.

عباسی با تاکید بر تشدید نظارت‌های در تعطیلات عید فطر گفت: نیروی انتظامی با استفاده از گزارش‌های مردمی و سایر روش‌ها باید نظارت‌ها را تشدید و از برگزاری تجمعات و دورهمی‌ها جلوگیری و بازرسی و نظارت توسط دستگاه‌های مربوطه بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی تشدید شود.

وی تصریح کرد: 100 میلیون تومان از سوی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان به تامین ماسک برای بسته‌های معیشتی طرح‌های مواسات و همدلی و کمک‌های مومنانه اختصاص می‌یابد و از خیران نیز درخواست می‌شود در تامین ماسک برای خانواده‌های نیازمند کمک کنند.

استاندار چهارمحال و بختیاری افزود: آزمون‌های پایه‌های ششم، نهم و دوازدهم دانش‌آموزان به صورت حضوری برگزار و برخورد با دانش‌آموزان تحریک‌کننده برای اعتصاب به وسیله نمره انضباط و تاثیرگذاری در ثبت‌نام‌ سال‌های بعدی آن‌ها انجام و دانش‌آموزنماها نیز شناسایی و برخورد لازم انجام می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا