سیر صعودی ارزش رمزارزها همزمان با انتخابات آمریکا

پیش از اعلام نتایج اولیه انتخابات در برخی از ایالت‌های شرقی آمریکا، قیمت بیت کوین توانست از مرز ۱۴،۰۰۰ دلار بگذرد و رشدی متفاوت را تجربه کند.

به گزارش نبض بانک ، بیت کوین، ساعاتی پیش بار دیگر مقاومت ۱۴,۰۰۰ دلاری را شکست. در حال حاضر قیمت این ارز دیجیتال در محدوده ۱۳,۷۰۰ دلار قرار دارد.قیمت بیت کوین هفته گذشته و همزمان با تولد ۱۲ سالگی (انتشار وایت پیپر بیت کوین) نیز توانسته بود رکورد ۱۴,۰۲۸ دلار را ثبت کند. شایان ذکر است که پس از ثبت این رکورد، شاهد اصلاح قیمت این ارز دیجیتال بودیم. ۱۴,۰۲۸ بیشترین قیمت بیت کوین از ژانویه سال ۲۰۱۸ بوده است.جهش اخیر قیمت بیت کوین پس از آن صورت گرفت که نتایج اولیه انتخابات آمریکا در ایالت‌های جورجیا، ویرجینیا و دیگر ایالت‌های شرقی منتشر شد.

قیمت بیت کوین ماه مارس (اسفند) با سقوطی ۵۰ درصدی تا محدوده‌ای پایین‌تر از ۴,۰۰۰ دلار کاهش یافته بود. به‌ نسبت زمان مشابه در سال ۲۰۱۹، بیت کوین جهشی ۵۰ درصدی را تجربه کرده است.اوضاع بازارهای سهام در آمریکا هم با فراز و نشیب‌های زیادی همراه بوده است. با وجود جهش ۲ درصدی شاخص صنعتی داو جونز، این شاخص همچنان ۰.۰۵ درصد نسبت به سال گذشته کاهش ارزش داشته است. گفته می‌شود که اطمینان سرمایه‌گذاران نسبت به نتایج انتخابات، صرف نظر از شخصی که به کاخ سفید راه پیدا می‌کند، باعث این رشد شده است.

نباید فراموش کرد که بازار سهام نیویورک امروز بسته است و باید منتظر ماند و دید که فردا چه سرنوشتی در انتظار این بازار خواهد بود. بازار همیشه بیدار ارزهای دیجیتال به‌صورت لحظه‌ای و در پاسخ به هر گونه تغییر در وضعیت انتخابات آمریکا نوسان می‌کند. بسیاری معتقدند که نتیجه انتخابات آمریکا می‌تواند جهش بازار در ماه‌ها و حتی سال‌های آینده را مشخص کند.بر این اساس ارزش هر بیت کوین با ۴۲۱ میلیون تومان برابری میکند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا