ارائه بسته پیشنهادی حمایت از واحدهای صنفی به دولت

رئیس اتاق اصناف ایران گفت: در نشست هیات رئیسه اتاق اصناف ایران و اعضای فراکسیون اصناف مجلس، بسته پیشنهادی حمایت از واحدهای صنفی به دولت ارائه شد.

ارائه بسته پیشنهادی حمایت از واحدهای صنفی به دولت

به گزارش نبض بانک ، به نقل از اتاق اصناف ایران، سعید ممبینی در نشست اعضای هیات رئیسه اتاق اصناف ایران که با حضور اعضای هیات رئیسه فراکسیون اصناف و چندی از اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی برگزار شده بود، اظهار امیدواری کرد، مسائل و مشکلات اقتصادی که امروز اصناف گرفتار آن هستند، با همراهی دولت و نمایندگان مجلس مرتفع شود.

وی افزود: اهم موارد مطرح شده در این جلسه پیرامون اشکالات قانون نظام صنفی و ارائه طرح از سوی نمایندگان مجلس و پیگیری تصویب موارد اصلاحی قانون نظام صنفی در مجلس شورای اسلامی بود.

رئیس اتاق اصناف ایران در ادامه جلسه با اشاره به مشکلات اقتصادی اصناف و همچنین مشکلات ایجاد شده کرونا برای اصناف افزود: امروز اصناف با توجه به شیوع کرونا و مشکلات اقتصادی مشکلات عدیده ای دارند  که امیدواریم با حمایت مجلس بخشی از خسارت هایی که به اصناف وارد شده است را جبران کنیم.

وی همچنین از ارائه بسته پیشنهادی اتاق اصناف ایران در راستای حمایت از واحدهای صنفی برای محدودیت های کرونایی به دولت خبر داد و اظهار کرد: برخی از صنوف بیش از ۹ ماه هست که تعطیل هستند و دیگر صنوف نیز در شرایط رکود اقتصادی قرار دارند که بر همین اساس بسته حمایتی پیشنهادی اتاق اصناف که بار هزینه مالی نیز ندارد، به دولت ارائه شده و باید مشکلات جدی اقتصادی اصناف دیده شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا