تعطیلی و سرکار نرفتن تهرانی ها سر کاری است!

انتقاد نماینده مردم در پارلمان شهری از عدم تعطیلی کامل تهران

تعطیلی ظاهری است؛ تمام مشاغل مشغول کارند

رییس کمیته مشارکت‌های مردمی شورای اسلامی شهر تهران گفت: متاسفانه دولت با این اقدام نابخردانه (عدم تعطیلی کامل شهر) به جای کمک به حفظ جان مردم به مشکلات مردم اضافه کرده است.

                          تعطیلی ظاهری است؛ تمام مشاغل مشغول کارند                    به گزارش «نبض‌بانک»؛

به نقل از همشهری آنلاین، حجت نظری در دویست و پنجاهمین جلسه شورای شهر تهران در تذکری به دولت در مورد تعطیل کردن یا نکردن پایتخت، گفت: در حالی که اعلام شد از شنبه قرار است پایتخت تعطیل شود. آنچه که در عمل و در دستورالعمل ابلاغی رخ داد، می‌توان گفت که هیچ تعطیلی خاصی واقع نشده و حتی دیروز دیدم که به شدت برخی خیابان‌ها شلوغ است.

وی ادامه داد: این متاسفانه نشان می‌دهد که دولت هیچ اراده‌ای برای تعطیلی نداشته و در ظاهر خواسته شهر را تعطیل کند اما در باطن تمام مشاغل اعم از اداری و … مشغول کارند. این اقدام نمی‌تواند مانع از شیوع کرونا شود و تنها چیزی که ایجاد می‌کند مشکلات بیشتر برای مردم هست.

نظری افزود: مشخصا کارمندانی هستند که در ظاهر باید تعطیل می‌شدند، اما باید به سر کار بروند، اما فرزندش که باید به مهدکودک می‌رفت، حالا باید در خانه بماند و کسی نیست که از او نگهداری کند، دولت با این اقدام نابخردانه به جای کمک به جای مردم به مشکلات مردم اضافه کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا