نبض بانک:پرونده فرهاد مجیدی ابعاد جدیدی پیدا کرد+عکس

دفاع بد یک نماینده مجلس از مجیدی

دفاع بد یک نماینده مجلس از فرهاد مجیدی باعث شد تا ادعاهایی که در خصوص او مطرح شده بود بیشتر رنگ واقعیت به خود بگیرد.

                          دفاع بد یک نماینده مجلس از مجیدی                    به گزارش «نبض‌بانک»؛

به نقل از همشهری آنلاین بعد از افشاگری یک نماینده مجلس در خصوص دریافت ارز دولتی توسط فرهاد مجیدی ، سرمربی سابق استقلال این موضوع را کاملا رد کرد و عنوان کرد از این نماینده مجلس شکایت خواهد کرد.

با این حال محمد مهدی فروردین رییس کمیسیون ورزش مجلس در گفت و گو با فارس اظهارات متناقضی در خصوص این ماجرا کرده است:‌ «من با امیرآبادی فراهانی صحبت کردم و درباره موضوع مطرح شده شخص فرهاد مجیدی مدنظر نیست، وقتی موضوعی در بحث مبارزه با فساد مطرح می‌شود نباید اجازه بدهیم با توجه به نفوذی که افراد در جایگاه‌های مختلف دارند بخواهند از رانت استفاده کنند یا امتیازی بگیرند به پاکی مجیدی ایمان داریم و هیچ نقطه تاریکی در پرونده دوران بازیگری و مربی‌گری وی دیده نمی‌شود.

وی افزود: درباره موضوع مطرح شده هم باید گفت امیرآبادی بدون سند حرف نزده و اعتقاد دارم برخی افراد سودجو از برندها و سرمایه‌های انسانی که در ورزش وجود دارد سوء استفاده می‌کنند امثال مجیدی هم باید مراقب باشند تا خودشان هزینه نشوند زیرا امکان دارد به شناسنامه‌ای که برای خود درست کرده‌اند آسیب وارد شود. پیشنهاد می‌کنم وی موضوع را دنبال نکند زیرا قطعا نماینده مجلس بدون سند حرف نمی‌زند.

رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: قطعا خود مجیدی در این موضوع نبوده من خودم اسناد را رؤیت کرده‌ام و افرادی از نام وی سوء استفاده کرده‌اند.مجیدی هیچ کمبود و نیازی برای وارد شدن به این فضا ندارد اما یک شرکت یا شرکت‌هایی از وی خواسته‌اند بازدیدهایی داشته باشد و مکاتباتی با یک وزارتخانه داشته باشد که سبب شده رد پای مجیدی در این پرونده دیده شود باز هم تأکید می‌کنم به پاکی این فرد ایمان داریم اما نباید با آبروی و اعتبار مجیدی بازی شود. امیرآبادی و سایر نمایندگان مجلس در راستای شفاف‌سازی و دنبال مشخص شدن موضوع هستند.»

به نظر می‌رسد دفاع این نماینده مجلس از مجیدی بیشتر به ماجرای دریافت ارز دولتی توسط سرمربی سابق استقلال دامن می‌زند. در واقع آنچه که فراهانی در خصوص مجیدی نگفته بود را رییس کمیسیون ورزش مجلس به زبان آورده است از جمله بازدید مجیدی از شرکتهایی که ارز دولتی دریافت کرده‌اند.

اینکه مجیدی در این شرکت‌ها حضور داشته، نامه نگاری برای دریافت ارز هم انجام داده، چند باری هم برای پیگیری آن به وزرات صمت رفته، همه و همه یعنی از سرمربی استقلال سوءاستفاده شده است؟! چطور ممکن است مجیدی از روی ناآگاهی و برای چند شرکت مختلف آن هم از نوع وارد کننده غله(!) اعتبار خودش را هزینه کرده باشد. دست آخر توصیه به عدم پیگیری شکایت با توجه به وجود اسناد هم از آن دست توصیه‌هایی است که بیشتر از آنکه حقانیت مجیدی را ثابت کند، روی ادعای فراهانی نماینده مجلس صحه می‌گذارد.

دکتر مهدی صادقی سردبیر نبض بانک
دکتر مهدی صادقی سردبیر نبض بانک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا