نبض بانک:آیا نقدینگی بسیار بالایی در حال ورود به بازارهای رمزارز است؟

به گزارش «نبض‌بانک»؛ شانپنگ ژائو، مدیر ارشد اجرایی بایننس در مصاحبه اخیر خود با شبکه خبری روسیه عنوان کرد می توان شاهد نشانه هایی از وجود حباب در بازارهای رمزارز بود اما با این اوصاف صنعت امور مالی غیر متمرکز کماکان در طولانی مدت پایداری خود را در بازار سرمایه حفظ خواهد کرد.

نقدینگی بسیار بالایی در حال ورود به بازارهای رمزارز است

نقدینگی بسیار بالایی در حال ورود به بازارهای رمزارز است

آقای ژائو در صحبت های خود به ظرفیت بالای تکنولوژی بلاک چین و صنعت امور مالی غیر متمرکز اشاره کرد و گفت بسیاری از شرکت های بزرگ تجاری در حال ارائه نسخه های اولیه توکن های خود هستند و همین موضوع نشان می دهد نقدینگی بسیار بالایی در حال ورود به بازارهای رمزارز است.

نگرانی بابت تکرار تاریخ؛ آیا واقعه فروپاشی حباب قیمت ها در سال ۲۰۱۷ امروز دوباره تکرار خواهد شد؟

نگرانی بابت تکرار تاریخ؛ آیا واقعه فروپاشی حباب قیمت ها در سال 2017 امروز دوباره تکرار خواهد شد؟

اننشار انبوه سکه های رمزارز در سال ۲۰۱۷ باعث شد بسیاری از متخصصان نسبت به فروپاشی احتمالی بازارهای رمزارز هشدار دهند. همین موضوع نیز در آخر به سقوط قیمت ها در بازارهای رمزارز منتهی شد.

حالا و پس از گذشت ۳ سال از کاهش چشمگیر قیمت ارزهای دیجیتال، شرایط سیاسی و اقتصادی باعث شده است قیمت ها در بازارهای رمزارز دوباره به شکل تصاعدی افزایش پیدا کند. همین موضوع واکنش بسیاری از اقتصاددانان را برانگیخته تا نسبت به فروپاشی دوباره قیمت ها به جامعه هدف بازارهای رمزارز هشدار دهند.

شانپنگ ژائو: شاهد وقوع اتفاقی نظیر فروپاشی حباب قیمت ها در سال ۲۰۱۷ نخواهیم بود

شانپنگ ژائو: شاهد وقوع اتفاقی نظیر فروپاشی حباب قیمت ها در سال 2017 نخواهیم بود

آقای ژائو اعتقاد دارد علیرغم وجود نشانه هایی بابت وجود قیمت های کاذب در بازارهای رمزارز با این اوصاف شاهد وقوع اتفاقی نظیر فروپاشی حباب قیمت ها در سال ۲۰۱۷ نخواهیم بود. مدیر ارشد اجرایی بایننس در ادامه صحبت های خود تصریح کرد صنعت امور مالی غیر متمرکز به دلیل ایجاد تحولات بنیادین در مناسبات اقتصادی، همچنان به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از سیستم مالی جهان، پایداری خود را حفظ خواهد کرد.

آقای ژائو در ادامه گفت ارزهای دیجیتال بهترین شکل پول محسوب می شوند زیرا با از میان برداشتن محدودیت های جغرافیایی، حذف بروکراسی های طاقت فرسای اداری و مراجع ثالث، به همه مردم این امکان را می دهد تا در چرخه سرمایه مشارکت داشته باشند. ژانپنگ ژائو اعتقاد دارد ارزهای دیجیتال این ظرفیت را دارند که تا ۱۰۰ هزار درصد توسعه پیدا کنند به صورتیکه فراگیری آنها از تراز و شاخص پول های کاغذی پیشی بگیرد./دکتر مهدی صادقی سردبیر نبض بان

دکتر مهدی صادقی سردبیر نبض بانک
دکتر مهدی صادقی سردبیر نبض بانک

منبع: کوین تلگراف.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا