نبض بانک:آیا کارگاه‌های CNG در تعطیلات دو هفته‌ای کرونا فعالیت می‌کنند؟

سرپرست مدیریت طرح CNG درباره فعالیت کارگاه‌های تبدیل CNG در تعطیلات دو هفته‌ای ناشی از شیوع ویروس کرونا توضیحاتی ارائه داد.

آیا کارگاه های سی ان جی در این روزها فعالیت می کنند یا خیر؟

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش «نبض‌بانک»؛ محمدحسین باقری سرپرست مدیریت طرح CNG در گفت‌وگو با  خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، در پاسخ به این سوال که  آیا کارگاه های تبدیل CNG در روزهای که به علت شیوع گسترده کرونا، مراکز مختلف ارائه خدمات تعطیل هستند ارائه خدمت می کنند یا خیر؟ گفت:تصمیم گیری در خصوص باز و بسته بودن این کارگاه ها با وزارت صمت است.

او ادامه داد: تمامی کارگاه های تبدیل CNG جزء مشاغل  خدمت رسان هستند و در این روزهای که به علت شیوع گسترده کرونا برخی از مشاغل تعطیل هستند، باز و ارائه خدمت می کنند.


 


سرپرست مدیریت طرح CNG افزود: در شرایط کرونایی باید  دستورالعمل های بهداشتی رعایت شود، در آینده ای نزدیک ثبت نام و نوبت دهی به خودروهای شخصی فعال در ناوگان حمل و نقل عمومی از جمله فعالان تاکسی های اینترنتی برای دوگانه سوز شدن آغاز می شود، همچنین نوبت دهی و تبدیل رایگان خودروهای عمومی (تاکسی و وانت بار) نیز همچنان ادامه خواهد داشت./دکتر مهدی صادقی سردبیر نبض بانک

دکتر مهدی صادقی سردبیر نبض بانک
دکتر مهدی صادقی سردبیر نبض بانک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا