نبض بانک:شرکتهای خصوصی تعطیل هستند؟

 

فعلا شرکت‌های خصوصی تعطیل نیستند

انصاری گفت: تصمیمی در رابطه با تعطیلی شرکت‌های خصوصی گرفته نشده است و فردا در جلسه ستاد مقابله با کرونا راجع آن بحث خواهد شد.

انصاری

به گزارش «نبض‌بانک»؛

جمشید انصاری، رئیس سازمان اداری و استخدامی اظهار کرد: هنوز تصمیمی در رابطه با تعطیلی شرکت های خصوصی گرفته نشده و احتمالا فردا در جلسه ستاد مقابله با کرونا بانک ها جز خدمات ضروری و رده یک هستند و تعطیل نخواهند شد.

وی افزود: شورای هماهنگی بانک ها می تواند در خصوص کاهش فعالیت بانک ها تصمیم بگیرند به نحوی که باعث تجمع و ازدحام مردم نشود.

انصاری بیان کرد: متناسب با وضعیت شیوع بیماری کرونا، وضعیت فعالیت کارکنان بر اساس رنگ زرد، نارنجی و قرمز مشخص می شود. در هفته گذشته بخشنامه را بر اساس حدود تعیین شده اعمال کردیم، روز گذشته وزارت بهداشت و ستاد مقابله با کرونا گزارشی را اعلام کردند که در بحث ترددها وضعیت خوب نیست و تراکم بالایی را شاهدیم و در همین رابطه با همین موضوع در شهرستان های وضعیت قرمز بیشتر حضور کارکنان را کاهش دهیم.

او تاکید کرد: برای اینکه خدمات مردم آسیب نبیند نمی توانیم خدمات را کامل تعطیل کنیم. مقرر شد غیر از کسانی که حضور آن ها ضروریست مابقی ادارات تعطیل باشند. یعنی وقتی ادارات تعطیل می شود بحث حفاظت و حراست آن نهاد واجب بوده و تعطیل نیست. همچنین اتوبوس رانی و تاکسی رانی ها تعطیل نخواهد بود و تشخیص فعالیت آن ها از طریق وزرای مربوط باید تعیین تکلیف شود تا با حداقل حضور فعالیت کنند.

رئیس سازمان اداری و استخدامی بیان کرد: این تعطیلی های جدید فعلا برای مناطقی است که شرایط آن ها قرمز اعلام شده است و برای بهتر شدن شرایط شهر محدودیت ها سختگیرانه ترخواهد بود.همانطور که چهارشنبه برای این تعطیلی ها تصمیم گیری شد شاید برخی نهادها نسبت به این موضوع اقدام نکرده باشند و بنابر این احتمالا این تعطیلی ها از یکشنبه برای آن ها اعمال خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا