بانک قوامین در بانک سپه ادغام شد

با برگزاری مجمع فوق‌العاده؛

بانک قوامین در بانک سپه ادغام شد

به گزارش «نبض‌بانک»؛

مدیرعامل بانک سپه گفت: با برگزاری مجمع عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده سالیانه و مجمع فوق‌العاده ادغام بانک قوامین، این بانک رسماً در بانک سپه ادغام شد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، محمدکاظم چقازردی مدیرعامل بانک سپه در رابطه با ادغام بانک قوامین در بانک سپه، بیان کرد: در اجرای مصوبه شورای راهبری ادغام، بانک سپه با هماهنگی ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی، وزارت امور اقتصادی و دارایی، بانک مرکزی و سازمان بورس و اوراق بهادار، زمینه برگزاری مجامع این بانک‌ها و موسسه را فراهم کرد و در قدم بعدی مجامع مربوط به بانک قوامین با حضور اکثریت سهامداران در روز چهارشنبه نوزدهم آذرماه سال ۱۳۹۹ برگزار شد.

او اظهار کرد: با برگزاری مجامع بانک قوامین، از روز پنج‌شنبه بیستم آذرماه امسال شعب بانک قوامین سابق با تابلوهای بانک سپه آماده ارائه خدمات به افراد و مشتریان هستند.

این مقام مسئول بیان کرد: بانک سپه تمامی تمهیدات اجرایی شامل عملیات حوزه شعب، به ‌کارگیری نرم‌افزار واسط برای ارائه خدمات مشتریان، نصب تابلوهای بانک سپه، صدور احکام کلیه مسئولان و پرسنل شعب از سوی بانک سپه، ابلاغ راهبردها و دستورالعمل‌های اجرایی بانک سپه متناسب با ساختار مصوب هیئت‌ مدیره بانک سپه را انجام داده و خدمات مطلوب به مشتریان عرضه خواهد کرد.

مدیرعامل بانک سپه ابراز امیدواری کرد با هماهنگی به‌ عمل‌آمده، مجامع بانک انصار طبق برنامه‌ریزی زمان‌بندی‌شده تا پایان آذرماه امسال برگزار شود و بدین ترتیب پرونده مهم و ملی ادغام خاتمه یابد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا