آخرین وضعیت ترخیص کالا از گمرکات هرمزگان/ تسهیلات گمرکی برای ترخیص محموله‌های لاستیک

به گزارش «نبض‌بانک»؛

استاندار هرمزگان گفت: گمرکات استان هرمزگان تمامی تسهیلات گمرکی از جمله ترخیص نسیه و درصدی را جهت آسان سازی فرآیند ترخیص محموله‌های لاستیک به واردکنندگان این کالا ارائه می‌دهند.

آخرین وضعیت ترخیص کالا از گمرکات هرمزگان/ تسهیلات گمرکی برای ترخیص محموله‌های لاستیک

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، فریدون همتی در تشریح آخرین وضعیت ترخیص کالاها از گمرکات استان هرمزگان، عنوان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۸۶ هزار تن لاستیک باری، سنگین و سایر لاستیک‌ها از گمرکات هرمزگان ترخیص شده است.

وی بیان داشت: تعداد 92 هزار و 393 حلقه انواع لاستیک به وزن سه هزار و 651 تن در جریان تشریفات گمرکی قرار دارد که پس از دریافت مجوزهای قانونی در چند روز آینده از گمرکات هرمزگان ترخیص می‌شود.

استاندار هرمزگان یادآورشد: بیش از یک میلیون و 830 هزارتن کالای اساسی و غیراساسی مورد نیاز در تولید کشور از ابتدای مهرماه امسال تا 21 آذرماه سال جاری از گمرکات استان ترخیص شده است و 211 هزار و 372 تن از این کالاها درجریان تشریفات گمرکی قرار دارد.

وی گفت:همچنین در سفر معاون اول رئیس جمهور به هرمزگان و مصوبه هیات دولت در خصوص ترخیص فوری کالاهای اساسی بدون کد رهگیری بانک، از اول مهرماه امسال تا ۲۱ آذرماه سال جاری بیش از ۷۴۸ هزار تن کالای اساسی از گمرکات ترخیص شده و ۹۹ هزار و ۵۰۰ تن کالا در جریان تشریفات گمرکی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا