“سند راهبردی و نقشه راه بانکداری دیجیتال” پست‌بانک‌ایران تدوین شد

نبض بانک: سند راهبردی و نقشه راه بانکداری دیجیتال پست بانک درچارچوب سند بانکداری آینده و تحول دیجیتال ابلاغی معاونت امور بانکی و شرکتهای دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی تدوین ومورد تصویب هیات مدیره قرار گرفت.

به گزارش نبض بانک و به نقل از عصراعتبار، طهمورث الیاسی عضو هیأت مدیره بانک ضمن اعلام این خبر گفت: سند راهبردی و نقشه راه بانکداری دیجیتال پست بانک ایران به عنوان محوری ترین راهبرد و هم راستا با استراتژی‌ها و متناسب با مزیت‌های بانک و با نگاه به آینده ترسیم و با توجه به تأیید هیأت مدیره بانک جهت اعلام نظر و بررسی نهایی به معاونت امور بانکی، بیمه و شرکت‌های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی ارائه می‌شود.

وی تصریح کرد: در نقشه راه مذکور؛ اکو سیستم بانکی و مدل کسب و کار نوین بانک طراحی و همچینن اهداف، شاخص‌ها و پروژه‌های عملیاتی مربوط به هریک از ابعاد استراتژی بانکداری دیجیتال مشخص گردیده است.

الیاسی ابعاد استراتژی بانکداری دیجیتال پست‌بانک‌ایران را شامل؛ زیرساخت، داده و امنیت، تجربه مشتری، بانکداری‌همراه، محتوا و رسانه‌های اجتماعی، بلاک‌چین، بانکداری‌باز و فرآیندهای کسب‌وکارها برشمرد.

عضو هیأت مدیره درپایان تأکید کرد: گزارش‌های مربوط به برنامه راهبردی و استقرار بانکداری دیجیتال این بانک در مراحل مختلف طی سال جاری برای بررسی و اعلام نظر به معاونت امور بانکی، بیمه و شرکت‌های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی ارسال شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا