سوپرمدلی که پولش از پارو بالا می‌رود+عکس18+

سوپرمدلی که پولش از پارو بالا می‌رود+عکس18+

در حالی که سال ۲۰۲۰ سالی چالش برانگیز برای همه بود، کایلی جنر و کانیه وست راهی برای کسب درآمد بیشتر از هر سلبریتی دیگری یافتند. بر اساس اطلاعات مجله فوربس، جنر ۲۳ ساله و وست ۴۳ ساله که با خواهر ناتنی او کیم کارداشیان ازدواج کرده، در صدر فهرست پردرآمدترین سلبریتی‌های سال ۲۰۲۰ قرار گرفته‌اند.

به گزارش «نبض‌بانک»؛ در حالی که سال ۲۰۲۰ سالی چالش برانگیز برای همه بود، کایلی جنر و کانیه وست راهی برای کسب درآمد بیشتر از هر سلبریتی دیگری یافتند. بر اساس اطلاعات مجله فوربس، جنر ۲۳ ساله و وست ۴۳ ساله که با خواهر ناتنی او کیم کارداشیان ازدواج کرده، در صدر فهرست پردرآمدترین سلبریتی‌های سال ۲۰۲۰ قرار گرفته‌اند.

 

سوپرمدلی که پولش از پارو بالا می‌رود

کایلی جنر به راحتی و با ۵۹۰ میلیون دلار درآمد در یکسال اخیر در صدر این فهرست قرار گرفته است در حالی که کانیه وست با اختلاف زیاد و تنها ۱۷۰ میلیون دلار در رتبه دوم فهرست پردرآمد‌های مجله فوربس در سال ۲۰۲۰ قرار دارد. بخش زیادی از این درآمد جنر از فروش ۵۱ درصد از سهام کمپانی Kylie Cosmetics به کمپانی Coty بدست آمده است.

سوپرمدلی که پولش از پارو بالا می‌رود

او از فروش نیمی از سهام خط تولید لوازم آرایشی خود ۶۰۰ میلیون دلار کسب کرده و فوربس درآمد ۵۴۰ میلیون دلاری دیگری قبل از کم کردن مالیات را به این عدد اضافه کرده است. در حالی که کایلی جنر در مارس ۲۰۱۹ به عنوان جوان‌ترین میلیاردر خودساخته جهان معرفی شده بود، درآمد‌های شرکت او مورد مناقشه بوده و او جایگاه میلیاردر بودن را از دست داد. فوربس در ماه نوامبر محاسبه کرد که ثروت خالص کایلی جنر حدود ۷۰۰ میلیون دلار است اگر چه فروش نیمی از سهام شرکتش به عنوان یکی از بزرگ‌ترین درآمد‌های سلبریتی‌ها در تمام دوران معرفی شده بود. درآمد Kylie Cosmetics در سال ۲۰۱۹ در مجموع ۲۰۰ میلیون دلار بوده در حالی که تعداد دنبال کنندگان جنر در شبکه‌های اجتماعی به عدد باورنکردنی ۱۷۵ میلیون نفر رسیده است.

روزیاتو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا