کاهش ارزش فایل‌کوین در پی قطع شبکه

به گزارش «نبض‌بانک»؛

فایل‌کوین که روز شنبه با یک قطعی شبکه چهارساعته مواجه شده بود، اکنون با ارتقای ماینرها به یک کلاینت جدید، در حال بازیابی خود است اما ارزش آن ۷ درصد افت کرده است.

به گزارش سکه‌نیوز به نقل از کوین‌تلگراف، پروتکل ذخیره‌سازی غیرمترکز فایل‌کوین (FIL) دو روز پیش به خاطر یک باگ، گرفتار ناپایداری در شبکه خود شد که به گفته تیم توسعه، کمتر از چهار ساعت زمان برد تا رفع شود.

صرافی‌های دیجیتالی مثل« HBTC» و «KuCoin» پس از بروز این مشکل در فایل‌کوین، به کاربران خود هشدار دادند که سپرده‌گذاری و برداشت از حساب‌های این رمزارز متوقف شده است؛ روندی که تاکنون نیز ادامه داشته و مبادلات این رمزارز هنوز بازگشایی نشده است.

در حالی که فایل‌کوین به صرافی‌های دیجیتال توصیه کرده بود که تا زمان رفع مشکل در وضعیت آن، مبادلات را متوقف کنند، ارزش این رمزارز در ۲۴ ساعته مبادلاتی گذشته ۷ درصد افت کرده است.

«میسون بوردا» مدیرعامل توکن‌سافت (TokenSoft)، شرکتی که ماه گذشته «WFIL» را برای مبادله فایل‌کوین در بستر اتریوم رونمایی کرد، گفت که WFIL از این قطعی آسیبی ندیده است.

در زمان ارایه این رمزارز، ذخیره‌های فایل‌کوین از آستانه ۱ اگزبی‌بایت (معادل یک میلیارد گیگابایت) عبور کرده بود و اکنون با بیش از ۸۵۴ ماینر فعال، ۱.۴۸ اگزبی‌بایت ذخیره دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا