استفاده عجیب و حیرت آور از VAR در لیگ ایران!

برای نخستین بار در فوتبال ایران داور به صورت رسمی اما بدون ابزار ، از کمک تصاویر ویدئویی استفاده کرد و نظرش را برگرداند تا جنجالی تازه در لیگ بیستم شکل بگیرد. باید منتظر واکنش مقامات فدراسیون فوتبال و کمیته داوران ماند.

به گزارش «نبض‌بانک»؛ تیم‌های فوتبال ذوب آهن و پیکان از ساعت ۱۶:۲۰ در ورزشگاه فولادشهر به مصاف هم رفتند. این مسابقه در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

به گزارش تابناک ورزشی، در این مسابقه در یکی از صحنه های حساس و تعیین کننده، داور برای تیم پیکان پنالتی اعلام کرد که این مساله منجر به اعتراض شدید بازیکنان و کادر فنی تیم میزبان یعنی ذوب‌آهن شد.

نکته عجیب اینکه پس از چند دقیقه بحث و جدل، با پیشنهاد رحمان رضایی سرمربی ذوبی ها، داور در دوربین پخش زنده، صحنه را مجددا تماشا کرد و بعد از آن تصمیمش را برگرداند که اینبار پیکانی‌ها شدیدا به داور اعتراض کردند.

استفاده عجیب و حیرت آور از VAR در لیگ ایران!

در واقع برای نخستین بار در فوتبال ایران داور به صورت رسمی اما بدون ابزار ، از کمک تصاویر ویدئویی استفاده کرد و نظرش را برگرداند تا جنجالی تازه در لیگ بیستم شکل بگیرد. باید منتظر واکنش مقامات فدراسیون فوتبال و کمیته داوران ماند. مقاماتی که سالهاست قول نصب دوربین های مخصوص برای سیستم VAR را مطرح کرده اند اما در عمل اتفاقی رخ نداده است./دکتر مهدی صادقی سردبیر نبض بانک

دکتر مهدی صادقی سردبیر نبض بانک
دکتر مهدی صادقی سردبیر نبض بانک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا