دستگیری ابربدهکار مالیاتی با ۱۱ میلیارد تومان بدهی

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری یک ابربدهکار مالیاتی در کرمانشاه خبر داد که میزان بدهی وی به بیش از ۱۱۱ میلیارد ریال می‌رسد.

                          دستگیری ابربدهکار مالیاتی با ۱۱ میلیارد تومان بدهی
به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، سردار علی‌اکبر جاویدان اظهار کرد: پلیس امنیت اقتصادی پس از دریافت نام یک بدهکار مالیاتی، رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار داد. ماموران پس از هماهنگی با مقام قضایی و با انجام تحقیقات گسترده موفق به شناسایی مخفیگاه متهم در یکی از محلات حاشیه‌ای شهر کرمانشاه شده و در عملیاتی حساب شده وی را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: فرد دستگیرشده در بازجویی‌ها عنوان کرد پس از دریافت کارت بازرگانی، آن را به شخص دیگری اجاره داده و تاکنون نیز بابت این کار مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال از آن شخص دریافت کرده است. طبق اعلام مراجع ذی‌صلاح، میزان بدهی مالیاتی این فرد به بیش از یک‌صدویازده میلیارد و ۳۷۴ میلیون ریال می‌رسد.

سردار جاویدان همچنین از معرفی این ابربدهکار مالیاتی به دستگاه قضایی برای صدور حکم خبر داد و گفت: پلیس قاطعانه با چنین افرادی که امنیت اقتصادی جامعه را تهدید می کنند، برخورد و اجازه فعالیت و عرض اندام به آنها را نمی‌دهد. پلیس هدفی جز ایجاد امنیت برای مردم ندارد و وظیفه خود می‌داند با برخورد قاطع با مجرمان شرایط را برای هر گونه سو استفاده آنها ببندد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا