ادارات مالیاتی شهرهای قرمز تعطیل شد

رئیس کل سازمان امور مالیاتی اعلام کرد: ادارات مالیاتی استان‌هایی که وضعیت قرمز دارند تا پایان هفته تعطیل است.

ادارات مالیاتی شهرهای قرمز تعطیل شد

به گزارش «نبض‌بانک»؛

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، امید علی پارسا رئیس کل سازمان امور مالیاتی اعلام کرد پیرو بخشنامه شماره ۲۰۰/۹۵۱۰۴ مورخ ۱۳۹۹/۹/۵ و در اجرای مصوبات جدید ستاد ملی مبارزه با کرونا و مصاحبه اخیر جناب آقای انصاری معاون محترم رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور در خصوص چگونگی تعطیلی ادارات دولتی طی هفته جاری، حسب تصمیمات متحده در جلسه فوق العاده شورای محترم معاونان سازمان که راس ساعت ۸ صبح روز شنبه مورخ ۱۳۹۹/۹/۸ تشکیل گردید، مقرر شد به منظور قطع زنجیر، ویروس کرونا، اقدامات ذیل انجام پذیرد:

۱- ادارات امور مالیاتی شهرهایی که وضعیت بیماری کرونا در آنها قرمز اعلام شده تا پایان هفته جاری تعطیل می باشند.

۲- ادارات امور مالیاتی شهرهایی که وضعیت بیماری کرونا در آنها نارنجی و با زرد اعلام شد و تابع شرایط، فواید و تصمیمات ستاد مبارزه با کرونای استانی و بخشنامه شماره ۲۰۰/۱۵۱۰۲ مورخ ۱۳۹۹/۹/۵ خواهد بود.

۳- معاونان سازمان و سایر اعضای شورای معاونان به منظور انجام هماهنگی های لازم و راهبری امور سازمان بطور مستمر در محل کار خود حضور خواهند داشت.

۴- چگونگی حضور کارکنان ستاد سازمان، ستاد امور مالیاتی شهر و استان تهران و ستاد ادارات کل امور مالیاتی تا پایان هفته جاری به عهده معاونان ذیربط سازمان، رئیس امور مالیاتی شهر و استان تهران و مدیران کل مربوط می باشد. بدیهی است چنانچه در جهت اجرای دقیق، صحیح و به موقع قوانین و مقررات مالیاتی وجود یک یا چند نفر از کارکنان لازم و ضروری باشد حضور این دسته از کارکنان با تشخیص مدیر کل امور مالیاتی ذیربط الزامی است. ضروری است مدیران کل محترم ضمن اطلاع رسانی لازم به همکاران، مراتب را به نحو مقتضی به مودیان مالیاتی نیز اطلاع رسانی نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا