فروش بی نظیر محصولات دیور به خاطر هالیوودی مشهور

به گزارش «نبض‌بانک»؛

کمپانی مشهور ارایشی “دیور ” از فیلم‌ها و عکس‌های مختلف جانی دپ هنرپیشه جنجالی برای تبلیغ محصولاتش استفاده می‌کند. بعد از حکم دادگاه جانی دپ و محکوم شدن وی فروش محصولات آرایشی دیور که بر روی آن‌ها عکس جانی دپ هست با ۲۳ درصد فروش بیشتر مواجه شد.

استفاده کمپانی مشهور آرایشی از عکس های جانی دپ

استفاده کمپانی مشهور آرایشی از عکس های جانی دپاختصاصی «تابناک با تو»؛ کمپانی مشهور ارایشی “دیور ” از فیلم‌ها و عکس‌های مختلف جانی دپ هنرپیشه جنجالی برای تبلیغ محصولاتش استفاده می‌کند. بعد از حکم دادگاه جانی دپ و محکوم شدن وی فروش محصولات آرایشی دیور که بر روی آن‌ها عکس جانی دپ هست با ۲۳ درصد فروش بیشتر مواجه شد.

استفاده کمپانی مشهور آرایشی از عکس های جانی دپ

طرفداران متعصب وی به نشانه طرفداری از این هنرپیشه این اجناس را خریداری کردند وهشتک‌ی به نام “عدالت برای جانی دپ “راه انداختند؛ و برای دفاع از او محصولاتی را که او آن را تبلیغ می‌کند را خریداری کردند. از سال ۲۰۱۵ عکس‌های جانی دپ بر روی محصول افترشیو و عطر‌های مختلف دیور هست.

در آگهی جدیدی تبلیغاتی این شرکت جانی دپ را در حال نواختن گیتار نشان می‌دهد او در این فیلم تبلیغ عطر suavage را میکند این عطر از پرفروش‌ترین عطر‌های مردانه اخیر می‌باشد.

استفاده کمپانی مشهور آرایشی از عکس های جانی دپ

گفته می‌شود که فیلم تبلیغاتی اخیر سر و صدای بسیاری برانگیخته است، چون کلمه suavage در زبان انگلیسی به معنی وحشی است و جانی دپ در این فیلم تبلیغاتی، به لباس و هیئت سرخپوستان در آمده است و مخالفان ان معتقدند که دران اشاره تلویحی به وحشی بودن سرخپوستان شده است.

 

منبع: تابناک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا